Melodia din reclama Cineforum România – Regatul de gheață 2 (Frozen 2) | Trailer “Dark Sea” (D)(2019)
Se numește “Glacial” și este interpretată de The Hit House.Trailer-ul îl găsiți aici, melodia mai jos.
App researcher. Social media expert.
Se numește “Glacial” și este interpretată de The Hit House.Trailer-ul îl găsiți aici, melodia mai jos.
Sunt trei melodii: “Up the ante”, interpretată de John Rowcroft; ”Lose our minds” (Amphibious Zoo Music); ”The Blue Danube”, compusă de Johann Strauss, Fiul. Trailer-ul îl găsiți aici.
Se numește “The pleasure of riding” și este interpretată de A.I.K.Reclama o găsiți aici, melodia pe iTunes.
Se numește “So bad” și este interpretată de Doran Danoff.Reclama o găsiți aici, melodia pe iTunes.
Se numește “The impossible dream (The quest)” și este interpretată de Frank Sinatra.Reclama o găsiți aici, melodia pe iTunes.
Se numește “Lurkers” și este interpretată de Ok Otter.Reclama o găsiți aici, melodia pe iTunes.
Se numește “Jungelknugen (Four Tet Remix)” și este interpretată de Todd Terje.Reclama o găsiți aici, melodia pe iTunes.
Se numește “We all dance tonight” (Workout Experience).Reclama o găsiți aici, melodia pe iTunes.
Se numește “Drive by” și este interpretată de Train.Reclama o găsiți aici, melodia pe iTunes.
Se numește “Raygun” și este interpretată de Laurence Holcombe & Michele Russi.Reclama o găsiți aici, melodia pe iTunes.