O altfel de apocalipsă
Bine, nu vorbește despre apocalipsă or any mayan mambo jambo. Spotul vine cu un mesaj frumos (îl găsiți la sfârșit). [Fast Company]
App researcher. Social media expert.
Bine, nu vorbește despre apocalipsă or any mayan mambo jambo. Spotul vine cu un mesaj frumos (îl găsiți la sfârșit). [Fast Company]
O veste bună pentru fetele la dietă (sau ceva de genul). Probabil cea mai bună parodie despre noul smartphone Apple.
Sau cum să te trezești cu regele la concert. Detalii despre concert aici (clipul este de anul trecut, dar merge).
V-am spus cât de simpatici sunt cei de la Gavrilă & Asociații, nu?
Se numește „From Nowhere” și este interpretată de Dan Croll. Reclama o găsiți aici, melodia mai jos :
Se numește „A little less conversation” și este interpretată de trupa The Heavy (cover; melodia originală este interpretată de Elvis Presley). Reclama aici, melodia mai jos :
Nu știu alte branduri cum sunt, dar Audi Italia promovează un Facebook fără pisici (o idee foarte bună și foarte bine gândită). Spotul vine din partea Audi Italia. Advertising agency: Verba, Milan, Italy Art director: Domenico Prestopino Copywriter: Elsa Tomassetti, Luca Bartoli Executive creative director: Luca Cortesini, Michelangelo Ciancios Account director: Luca Lombardo Project manager: … Read more
Se numește „Right Here, Right Now” și este interpretată de Fatboy Slim. Reclama aici, melodia mai jos :
Se numește „Kilo” și este compusă / interpretată de Christian Bloch (nu este disponibilă).
Și avem prima reclamă Telekom România (ex. Romtelecom și Cosmote). Melodia se numește „We are Young” și este interpretată de Fun. Reclama aici, melodia mai jos : * We1We2