Melodia din reclama Orange România – Orange TV Primăvară (2015)
Melodia este special compusă pentru această reclamă (mi se pare cunoscută).
App researcher. Social media expert.
Melodia este special compusă pentru această reclamă (mi se pare cunoscută).
Se numește „Oarecare” și este compusă de Smiley. Spotul îl găsiți aici, melodia mai jos.
Se numește „Wait” și este interpretată de M83. Reclama o găsiți aici, melodia mai jos.
Se numește „My Silver Lining” și este interpretată de First Aid Kit. Reclama o găsiți aici, melodia mai jos sau pe iTunes.
Melodia este special compusă pentru această reclamă (Rhian Sheehan, Apra Tony Morley & Rachel Wood – Extreme Music).
Se numește „Showtime” și face parte din colecția Yessian Music. Melodia nu este disponibilă.
Se numește „Showtime” și face parte din colecția Yessian Music. Melodia nu este disponibilă.
Se numește „Showtime” și face parte din colecția Yessian Music. Melodia nu este disponibilă.
Melodia este special compusă de Marius Moga sau se numește „Doza de Pepsi”.
Se numește „It’s A Good Day” și este interpretată de Peggy Lee. Reclama o găsiți aici, melodia mai jos.