Melodia din reclama Mercedes-Benz România – Noua Clasă B (Sports Tourer)
Se numește „I lived” și este interpretată de OneRepublic. Reclama o găsiți aici, melodia mai jos.
App researcher. Social media expert.
Se numește „I lived” și este interpretată de OneRepublic. Reclama o găsiți aici, melodia mai jos.
Se numește „Ghagra” și este interpretată de Vishal Dadlani & Rekha Bhardwaj. Reclama o găsiți aici, melodia mai jos.
Se numește „Tritsch-Tratsch Polka, Op. 214” și este interpretată de Joseph Francek & Wiener Strauss-Orchester (compusă de Johann Strauss II). Reclama o găsiți aici, melodia mai jos.
Se numește „You’ve Got My Heart” și este interpretată de Tim McMorris. Reclama o găsiți aici, melodia mai jos.
Se numește „Play With Oreo (Wonderfilled)” și este interpretată de Yelle. Reclama o găsiți mai jos (melodia este special compusă).
Se numește „You Can Get It If You Really Want” și este interpretată de Jimmy Cliff. Reclama o găsiți aici, melodia mai jos.
Se numește „Happy Larry” și face pare din colecția 9 Live Music. Reclama o găsiți aici, melodia mai jos. Courtesy of Blue Island Productions.
Se numește „Hey Hey” și face parte din colecția Justement Music. Reclama o găsiți aici, melodia mai jos. Courtesy of Blue Island Productions.
Se numește „Reflejo De Luna” și este interpretată de Alacran. Revin cu spotul, melodia mai jos.
Teoretic, nu este o melodie. Practic, sunt niște versuri : „Mergi în linie / Conduci în linie / Te miști în linie / Parchezi în linie / Muncești în linie / Scrii în linie / Te uiți în linie / Aștepți în linie / Stai în linie / Dormi în linie / Speli in linie … Read more